• (093) 123 82 22

Back To Top

Як вибрати ГБО? Як економити на пальному?

Останнім часом після візиту на АЗС і заправки до повного бака у багатьох водіїв виникає бажання продати свого “залізного коня”. Але не будемо поспішати, а пошукаємо вихід з цієї ситуації. Як варіант наша компанія пропонує встановити газобалонне обладнання (ГБО) на Ваше авто - і економити від 40 до 50 відсотків на пальному. Сподіватися на те, що бензин подешевшає, не вартує, тому установка газобалонного обладнання (ГБО) на автомобіль, як і раніше залишається одним із варіантів знизити великі витрати на паливо. Вся історія використання зрідженого газу як моторне пальне підтверджує, що газ завжди був приблизно в два рази дешевше за бензин. Це співвідношення, мабуть, зберігатиметься і надалі в майбутньому.


Популярність автомобілів з ГБО не дивна, адже вони здатні істотно заощадити бюджет свого власника, а також застрахувати його від напружених цін на бензин в період бензинової кризи. А в далеких поїздках навіть дати можливість вибору палива для заправки. Все більше і більше автовласників переходять з бензину на газове паливо. Окрім прямої економії, вони відкривають для себе і інші переваги ГБО: збільшення моторесурсу двигуна, подвійний запас ходу (газовий балон + бензобак), підвищення надійності паливної системи, низький рівень CO у вихлопних газах.


Наш досвід в цій області дозволяє говорити про високу безпеку газобалонного устаткування, яке ми встановлюємо, а також ми гарантуємо якість установки і надійність роботи встановлюваних нами систем.


На нашому сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію про газове устаткування. Починаючи від порівняння різних видів палива і закінчуючи пристроєм ГБО. Тут Ви взнаєте, за який час окупиться установка газобалонного устаткування на Ваш автомобіль, особливості їзди на газі, адреси газових заправок і багато іншого.


Як дізнатись чи можна встановити ГБО ваше авто, і яке обладнання вибрати? На ці питання з радістю дадуть відповідь наші консультанти. А в цій статті коротко розкажемо про вибір газобалонного обладнання: Вибір газобалонного обладнання залежить від класу вашого автомобіля. Якщо ви є власником бюджетної машини, починаючи з моделей Lada, Chery, Daewoo і закінчуючи недорогими іномарками з Європи і Південної Кореї, то вам цілком підійде ГБО польського або італійського виробництва. ГБО з Польщі дешевше, з Італії – дорожче, але для бюджетних авто саме то. Якщо у вашому гаражі стоїть автомобіль бізнес або преміум класу, то необхідно встановлювати більш дороге і досконале обладнання, зокрема Італійське чи Голландське. Чому необхідно ставити дороге обладнання на дорогі машини? На автомобілях преміум класу встановлені сучасні двигуни, налаштування яких дуже точні, і ГБО, що встановлюються на такі авто мають відповідати цим нормам. До речі, виробники такого обладнання дають на багато моделей точні технологічні карти і параметри налаштувань, а це повністю виключає проблеми під час експлуатації. Якщо в установчому центрі Вам пропонують і настійно рекомендують тільки один вид ГБО - то, швидше за все, рівень кваліфікації працівників такої СТО невисокий. Краще зверніться на станцію, яка працює з різним обладнанням і має відповідні сертифікати на встановлення.


Консультанти нашої компанії мають великий досвід і допоможуть Вам оптимально підібрати комплект обладнання саме для Вашого авто.

  • (093) 123 82 22
  • e-mail: servicegbo@gmail.com